Spoluvlastníci

Ideální řešení pro chytrou správu a komunikaci SVJ

To, co jste dříve zdlouhavě řešili na domovních schůzích nebo rozesíláním emailů, nyní zvládnete podstatně rychleji v pohodlí odkudkoliv, a to z Vašeho počítače, tabletu či mobilu.

Pohlídáme za Vás nejdůležitější rejstříky

Řádný hospodář by měl sledovat u všech vlastníků bytových jednotek zejména insolvenční rejstřík a možné exekuce na bytovou jednotku vlastníka. Tyto důležité informace hlídáme za Vás a jednou týdně Vás ujistíme o aktuální situaci. Také hlídáme obchodní rejstřík a možné nežádoucí zápisy podvodníků. O změně budete vědět dříve než Vám stihnout „vyluxovat“ společný účet.

Nástěnka vám umožní komunikovat snadno se sousedy

Potřebujete dát vědět, kdy budete rekonstruovat, nebo kdy se bude vytírat chodba, či bude přistaven speciální kontejner na staré elektrospotřebiče? Tak navštivte modul nástěnka, zde si budete vzájemně zveřejňovat důležité informace a zprávy.

Ankety pomohou s jednotným hlasováním o zásadních věcech

Neznáte definitivní názor sousedů na způsob opravy vstupních dveří nebo jinou důležitou otázku? Vytvořte anketu, hlasujte a zobrazte si průběžný i konečný výsledek hlasování jak podle počtu hlasů tak i podle jednotlivých podílů.

Přidání spoluvlastníka je nyní hračka, formulář se vyplní téměř sám

Naše aplikace je napojena na katastr, a díky tomu je registrace rychlejší než kdekoliv jinde. Pokud jste předseda a zakládáte nové SVJ, tak se Vám jména vlastníků a jejich podíly načtou automaticky. Vám už jen potom zbývá jim říct, ať se na svá jména zaregistrují a jste spolu na Spoluvlastnících. Samozřejmostí je také průběžná aktualizace při změnách majitelů jednotek.

Důležité soubory nahrajete do sdílených dokumentů

Soubory, jež chcete sdílet s ostatními spoluvlastníky, můžete nahrát do modulu Dokumenty. Rozdělení do složek a zpřístupnění všem, či pouze vybraným uživatelům, je samozřejmostí. Příjemnou funkcí je také automatické vytvoření několika hodících se dokumentů hned po zaregistrování Vašeho SVJ.

O projektu

Typ projektu

SaaS

Založeno

2009